21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ ۰۹:۱۶:۱۱
کد مطلب:  1742991
به مناسبت فرارسیدن هشتم آبان ماه صورت گرفت :
پیام مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی به مناسبت نکوداشت هفته ی پدافند غیرعامل

"قاسمعلی خدابنده " مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی به مناسبت فرارسیدن هشتم آبان ماه، آغاز "هفته ی نکوداشت پدافند غیرعامل»، پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

پدافند غیرعامل، امروز  به عنوان ساده‌ترین و صلح‌آمیزترین روش دفاعی  یک دولت و ملت در مقابل دشمنان خود؛ عاملی مهم درافزایش اقتدار و موفقیت ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران در راستای حفظ و گسترش امنیت ملی و توسعه همه‌جانبه ی کشور است.

در این میان ، آموزش و پرورش به‌ عنوان پهن پیکرترین دستگاه اجرایی کشور و نهادی که نقشی محوری و مهم در فرهنگ سازی میان اقشار مختلف به ویژه آینده سازان ایران عزیز برعهده دارد، در راستای منویات مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»   پدافند غیرعامل را به‌عنوان یکی از مأموریت‌های اصلی حاکمیتی خود باجدیت دنبال می‌کند.

فرارسیدن " هفته ی بزرگداشت پدافند غیرعامل " فرصتِ مناسبی ست که مدیران و متولیان دستگاه تعلیم و نربیت ، با برنامه ریزی و حساسیت مناسب و به موقع،  با تاکید بر ارائه ی نقش به دانش آموزان و خانواده های گرانقدر آنان ، نسبت به اجرای برنامه های شاخص و موثر در حوزه ی پدافندغیرعامل اقدام نموده و همچنین زمینه ی فرهنگ سازی و آموزش های بیشتر در این حوزه را فراهم آورند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه ی فرهنگیان استان خراسان رضوی ، با گرامیداشت "روز و هفته پدافند غیرعامل" لازم می‌دانم ضمن تکریم و ارج نهادن به همه تلاش‌ها واقدامات  تلاشگران عرصه ی  پدافند غیرعامل کشور، از فعالان این حوزه، خصوصاً اعضای ستادهای پدافند غیرعامل در ادارات آموزش وپرورش سراسر استان خراسان رضوی قدردانی نموده ،توفیق روز افزون تمامی دانش آموزان عزیز و فرهنگیان گرامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

قاسمعلی خدابنده

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی

به اشتراک بگذارید :