21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ ۱۰:۲۴:۳۰
کد مطلب:  1745283
از سوی معاون پرورشی و فرهنگی آموش و پرورش خراسان رضوی مطرح شد:
تشریح وضعیت برگزاری برنامه های گرامیداشت یوم الله 13 آبان ماه

معاون پرورش و فرهنگی آموش و پرورش خراسان رضوی، وضعیت برگزاری برنامه های گرامیداشت یوم الله 13 آبان ماه را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، حسین شادکام در جلسه هماهنگی کمیته فرهنگیان و دانش آموزان روز استکبار ستیزی ومراسم گرامیداشت سیزدهم آبان اظهار داشت: با توجه به استمرار شرایط موجود و اولویت حفظ سلامت جامعه و تصمیم ستاد ملی کرونا و ابلاغ شورای تبلیغات اسلامی، اجتماع اقشار مختلف مردم مشهد و تشکل های دانش آموزی در مراسم روز مبارزه با استکبار جهانی با رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از ساعت 9 تا 11 روز سیزدهم آبان ماه  برگزار خواهد شد.

وی افزود: مراسم 13 آبان ماه در شهرستان های سفید با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا و شورای تامین شهرستان ها  با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به صورت حضوری برگزار گردد، این مراسم در شهرستان های زرد ونارنجی بصورت اجتماع مردمی برگزار خواهد شد.

شادکام با بیان اینکه آیین نواختن زنگ استکبار ستیزی در روز چهارشنبه 12 آبان ماه راس ساعت 8:30 دقیقه صبح در مدارس سراسر استان برگزار شود افزود: زنگ استکبارستیزی به صورت متمرکز استانی همزمان با مدارس سراسر کشور به میزبانی ناحیه یک مشهد مقدس برگزار و مراسم به صورت زنده از طریق شبکه شاد پخش می شود.

وی در پایان افزود: مدارسی که امکان حضور دانش آموز را در روز 12 آبان ندارند از طریق شبکه شاد زنک استکبار ستیزی را برگزار خواهند نمود.

به اشتراک بگذارید :