18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ ۱۳:۳۷:۰۳
کد مطلب:  1745799
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
اولویت تامین فضای آموزشی باید بر اساس آمایش استانی مدّون باشد

با حضور سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، کارگروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در سالن آیت‌ا... هاشمی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: در ساخت فضاهای آموزشی باید الگوی اولویت بندی استان در خصوص نیازسنجی مناطق به مدارس و آمایش استانی باشد، چراکه آمایش استانی می‌تواند هم نیاز نیروی انسانی، هم نیاز به فضای آموزشی و هم ارتباط تخصصی بین نیروی انسانی و فضای آموزشی در مناطق را بررسی کند.

وی در ادامه با توصیه به برگزاری منظم نشست کارگروه استانی کارگروه توسعه مدیریت، گفت: هیچ برنامه‌ای در سطح استان نباید دچار خلل شود و طبق زمانبندی مناسب باید به اجرا درآید، برگزاری نشست‌های تخصصی و برنامه‌ریزی‌های مدّون سالیانه باید پیگیری و نتایجش در کارگرو‌ه‌های مرتبط به بحث و تبادل نظر گذاشته شود.

هاشمی گفت: خودم به شخصه نتایج جلسات را پیگیری و مطالعه می‌کنم و جلساتی هم با کارشناسان و صاحبنظران آن حوزه برگزار خواهم کرد و امیدوارم با تداوم این روند، بتوانیم اشکالات موجود در کار را به حداقل برسانیم.

به اشتراک بگذارید :