18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ ۱۳:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1745887
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
کارگروه توسعه مدیریت، مرکز ثقل برنامه‌ریزی کلان استان است

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران صرف‌زمان و همدلی همکاران را مهمترین رکن پیشبرد اهداف آموزش و پرورش استان عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، یوسف بهارلو گفت، اگر نبود تلاش و همدلی همکاران، ساماندهی نیروی انسانی در شهرستان‌های استان تهران با مشکل جدی مواجه می‌شد.

وی گفت: کارگروه توسعه مدیریت مرکز ثقل برنامه‌ریزی کلان استان است و با تشکلیل این جلسات و ایجاد همدلی می‌توان برای اجرای برنامه‌ها، تصمیم‌های صحیحی اتخاذ کرد.

بهارلو با اشاره به اینکه می‌بایست ساماندهی نیروی انسانی و مسائل این حوزه که یکی از اصلی‌ترین معضلات آموزش و پرورش است به دقت نظر مدیریت شود، افزود: باید استراتژی کاملاً مشخص و قابل ارائه همراه با برنامه صحیح را به مسوولین وزارتی نیز ارائه کنیم، همچنین باید دقت و احصاء در تامین فضاهای آموزشی اعم از فضاهای مورد نیاز، در حال ساخت و فضاهای در حال بازسازی مورد نظر قرار بگیرد.

لازم به ذکر است با حضور سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، کارگروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در سالن آیت‌ا... هاشمی اداره کل برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :