18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ ۰۸:۴۰:۲۲
کد مطلب:  1746599
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه با رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور دیدار و گفت‌وگو کرد

به منظور پیگیری تامین و تخصیص تجهیزات ضروری و تخصیص اعتبار انجام تعمیرات ضروری مدارس، مدیران آموزش و پرورش مناطق فیروزکوه، دماوند و رودهن در محل دفتر ملاقات مردمی سید احمد رسولی‌نژاد در مجلس شورای اسلامی با مهراله رخشانی‌مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و به نقل از فیروزکوه، این دیدار به درخواست آموزش و پرورش مناطق شرق استان تهران و به همت سید احمد رسولی‌نژاد نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت.

فاطمه سیر مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و مساعدت‌های مدیر اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران، معاونان، کارشناسان و سرناظران شرق استان تهران و ارائه گزارشی از وضعیت کلی مدارس شهرستان و کمبود تجهیزات منطقه، خواستار تخصیص تجهیز مدارس نوساز (تحویلی سال ۹۸ تاکنون) از جمله تجهیزات اداری و کامپیوتری و همچنین تعمیرات و سیستم گرمایشی مدارس، آسفالت و ... شد.

در پایان این نشست و پس از شنیدن دغدغه‌ها و مشکلات مناطق، رخشانی‌مهر برای رفع مشکلات و کمبود تجهیزات مدارس قول پیگیری و همکاری مساعد داد.

 

به اشتراک بگذارید :