23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ ۱۴:۴۸:۰۷
کد مطلب:  1749339
پژوهش سرای دانش آموزی رفیع افتتاح شد

در هفته گرامیداشت آزمایشگاه با حضور سرپرست آموزش و پرورش لرستان، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان، مدیر، معاونین و مسئولین آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد پژوهش سرای دانش آموزی رفیع افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی ؛ سرپرست آموزش و پرورش لرستان پس از افتتاح پژوهش سرا ی دانش آموزی رفیع گفت: افتتاح چنین پروژه هایی باعث افتخار است زیرا قدمی برای ارتقا و تعمیق یادگیری را فراهم می کند.

سید عیسی سهرابی افزود : باید از لحظه لحظه عمر خود به درستی استفاده کنیم  با تلاش و پشتکار سعی کنیم در مسئولیتی که داریم مفید باشیم و اقداماتی درست برای پیشرفت جامعه خصوصا دانش آموزان انجام دهیم ، همانگونه که برای اموال شخصی ارزش قائلیم برای بیت‌المال هم ارزش قائل باشیم و از این پژوهش سرا به درستیاستفاد کنیم .

وی اظهار داشت :  امروز که در روز آزمایشگاه قرار داریم پژوهش سرای دانش آموزی رفیق  افتتاح  شد اما باید توجه داشته باشیم  با مشارکت جویی و جذب بیشتر دانش آموزان زمینه‌ای فراهم گردد تا حداکثر دانش آموزان بتوانند در برنامه‌های آموزشی این پژوهش سرا شرکت کرده و به موفقیت برسند .

در ادامه  مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان با اعلام اینکه کارهای خوبی در بحث فضاهای آموزشی صورت گرفته است گفت:  با مشارکت خیرین در سطح استان کار ساخت  ۷۴ فضای آموزشی  شروه شده است  که از این مجموع تعداد 40  فضای آموزشی  در سال تحصیلی جدید افتتاح و به آموزش و پرورش واگذار  شد و مابقی هم با مشارکت خیرین در حال آماده شدن هستند.

 با افتتاح این پروژه ها  تعداد ۲۳۸ کلاس آماده تحویل به آموزش و پرورش می باشد

امیر غفوری نژاد  در ادامه گفت :اگر اعتبارات لازم برای تعمیرات پروژه‌های نیمه تمام اختصاص یابد  میتوان کارهای ارزشمندی انجام داد ، این حق دانش آموزان است که در فضایی خوب با تجهیزات کامل تحصیل کنند.

تنظیم /پارسایی

 

به اشتراک بگذارید :