21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ ۱۲:۱۷:۴۲
کد مطلب:  1750663
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی مطرح کرد:
فلسفه بعثت انبیای الهی مبارزه با ظلم و ظالمین و اجرای عدل و داد بوده است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در آئین استانی نواختن زنگ استکبار ستیزی که میزبانی آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد مقدس برگزار شد گفت: فلسفه بعثت تمام انبیای الهی مبارزه با ظلم و ظالمین و اجرای عدل، قسط و داد بوده است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سلطانی در این مراسم با بیان اینکه تعالی، ترقی و پیشرفت جوامع بشری و به ویژه جامعه اسلامی مستلزم حضور فعال و هماهنگ خواهران گرامی و مردان مبارز و متعهد است اظهار داشت: فلسفه بعثت تمام انبیای الهی مبارزه با ظلم و ظالمین و اجرای عدل، قسط و داد بوده است.

وی با بیان اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یک الگوی ایمانی، تقوایی، ولایی و جهادی برای جامعه به شمار می رود گفت: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مکتب شهید سلیمانی را باید احیا کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه با توجه به تاکید مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) هزینه مقاومت، ایستادگی و مبارزه در مقابله با آمریکا به مراتب از هزینه سازش کمتر است اظهار داشت: شهیدان شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی را با خون خود نوشته اند و امروزه به امانت به ما سپرده شده است.

به اشتراک بگذارید :