18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ ۱۲:۱۷:۴۱
کد مطلب:  1750669
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین افتتاح پروژه های آموزشی موسسه خیریه راه ایمان در آبادان:
کسب رتبه اول کشور در شاخص مشارکت خیرین مدرسه ساز توسط استان خوزستان/افتتاح ۳ آموزشگاه خیرساز در آبادان با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به افتتاح ۳ آموزشگاه خیرساز موسسه خیریه راه ایمان؛ بیان کرد: مشارکت بالای خیرین مدرسه ساز در خوزستان زمینه ساز کسب رتبه اول کشوری در شاخص مشارکت خیرین توسط استان خوزستان شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش پرورش خوزستان؛ کورش مودت امروز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰ در حاشیه آیین افتتاح پروژه های آموزشی موسسه خیریه راه ایمان در آبادان بیان کرد: خیرین استان خوزستان پیشتاز امر مدرسه سازی در کشور  هستند به گونه ای که استان خوزستان برای چند سال پیاپی رتبه اول کشور در شاخص جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز را کسب می کنند که شایسته تقدیر و تشکر است.


وی در ادامه با اشاره به ساخت ۵۰ مدرسه خیرساز در استان خوزستان توسط موسسه خیریه راه ایمان؛ توضیح داد: بالغ بر ۸ هزار دانش آموز خوزستانی تحت پوشش خدمات موسسه خیریه راه ایمان قرار دارند و در مدارس این موسسه تحصیل می کنند که شایسته تقدیر و تشکر است.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: حضور فعال خیرین در پروژه آموزشی آموزش و پرورش خوزستان نقش مهمی در پیشبرد اهداف مجموعه تعلیم و تربیت استان ایفا می کند.

به اشتراک بگذارید :