21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ ۱۸:۴۱:۰۰
کد مطلب:  1751605
پیام مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در آستانه فرارسیدن ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز

"قاسمعلی خدابنده " مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در آستانه فرارسیدن ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، متن این پیام به این شرح است

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم‌ الله سیزده آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز؛ نماد همدلی و همبستگی ملت ایران و سرآغازی برای فروپاشی استکبار جهانی و در راس آن آمریکا بوده است.

این روز بزرگ، یادآور شهادت دانش آموزان عزیزی است که در لبیک به‌ فرمان رهبر خویش، ثابت کردند تمام آحاد ملت ایران در مقابله با ظلم و ستم یکپارچه و همراهند.

امروز نیز با توجه به افزایش هجمه های دشمنان به ایران عزیز، تنها راه پیشرفت کشور، حفظ وحدت، امید به آینده و ایستادگی بر آرمان‌های انقلاب اسلامی است و در این میان حضور پرشور در برنامه هایی مانند راهپیمایی 13 آبان می تواند نمادی برای نمایش همبستگی ملی به شمار آید.

در سیزده آبان امسال معلمان و دانش آموزان استان خراسان رضوی در کنار سایر اقشار مردم با پیروی از آموزه های مکتب حسینی و با شعار «هیهات من الذله» یک بار دیگر اقتدار و اتحاد خود را در برابر استکبار جهانی، به رخ جهانیان خواهند کشید و باحضور پُر نشاط خود در این حرکت بزرگ ملی که امسال بنا به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می شود، با تبعیت از رهنمودهای روشنگرانۀ مقام معظم رهبری مدظله‌ العالی سیاست‌ های زیاده‌ خواهانه ی استکبار جهانی را محکوم کرده و بار دیگر با آرمان‌ های بلند امام راحل (ره) و شهدای گران‌ قدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق خواهند کرد. انشالله ..

 

قاسمعلی خدابنده

                                                           مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی

به اشتراک بگذارید :