21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1752011
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
مدارس متوسطه دوم کرمانشاه از ۱۵ آبان بازگشایی می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از بازگشایی مدارس متوسطه دوم استان به صورت حضوری از ۱۵ آبان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه به نقل از خبرگزاری مهر، مجید یزدان‌پناه گفت: از روز ۱۵ آبان ماه مدارس متوسطه دوم استان کرمانشاه به شکل حضوری و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کار خود را آغاز خواهند کرد و از ابتدای آذر ماه مدارس ابتدایی و متوسطه به‌صورت حضوری فرآیند آموزش را ادامه خواهند داد.

وی افزود: آمادگی لازم برای بازگشایی مدارس به شکل حضوری در استان کرمانشاه وجود دارد زیرا از ابتدای مهر ماه ۴۰ درصد مدارس روستایی و پایه اول و دوم ابتدایی با رضایت والدین و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت حضوری فعالیت داشته‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین مدارس زیر ۱۵۰نفر شهری و کارگاه‌های مدارس فنی و حرفه‌ای و کار و دانش نیز به صورت حضوری از اول مهر ماه فعالیت کرده‌اند.

یزدان‌پناه با اشاره به اینکه سلامت دانش آموزان اولویت نخست آموزش و پرورش است، گفت: ۹۵ درصد معلمان و ۸۰ درصد دانش‌آموزان سنین ۱۲ الی ۱۸ سال استان کرمانشاه نوبت اول واکسن کرونارا دریافت کردند.

وی بیان کرد: از خانواده دانش‌آموزان استان کرمانشاه که تاکنون برای تزریق واکسن کرونادانش‌آموزان اقدام نکرده‌اند درخواست داریم هرچه سریع‌تر برای حفظ سلامت دانش‌آموز، خانواده و جامعه برای دریافت واکسن به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس به صورت جدی اجرایی خواهد شد و آموزش و پرورش استان کرمانشاه بر اساس دستورات ستاد ملی کرونا عمل خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :