23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ ۰۸:۳۰:۰۲
کد مطلب:  1756419
از دانش آموزان برتر شهرستان دورود تجلیل شد

با حضور محمد مختاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دورود ،حجت الاسلام و المسلمین حسینی نوری امام جمعه و دیگر مسئولین در محل مصلای نماز جمعه شهرستان دورود از دانش آموزان برتر شهرستان دورود ، تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دورود ،همایش تجلیل و تقدیر از دانش آموزان برتر کنکور 1399-1400 و همچنین  دانش آموزان حائز مقام های برتر کشوری و استانی  در زمینه های علمی، پرورشی، ورزشی و ... با حضور محمد مختاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دورود ،حجت الاسلام و المسلمین حسینی نوری امام جمعه و دیگر مسئولین، صبح روز جمعه مورخ 14 آبان 1400 در محل مصلای نماز جمعه شهرستان دورود برگزار شد.

 در این جلسه که با هماهنگی اداره آموزش و پروروش شهرستان دورود،ستاد نماز جمعه و با مساعدت حجت الاسلام حسینی نوری انجام پذیرفت، با اهدای لوح و جایزه به برگزیدگان علمی، پرورشی، ورزشی و ... از زحمات و افتخار آفرینی  آنان تقدیر به عمل آمد.

محمد مختاری ضمت عرض تبریک و خیر مقدم به همه دانش آموزان و اولیا گرامی، از تلاش های بی منت کادر علمی و پرورشی که با سعه صدر راهنمای دانش آموزان در حوزه های گوناگون هستند، نهایت تشکر را به جا آورد.

همچنین در همایش مذکور دو تن از دانش آموزان نخبه شهرستان به ایراد سخن پرداختند و تجربیات خود را در جهت موفقیت هر چه بیشتر سایر دانش آموزان بیان کردند.

در پایان نیز با حضور تعدادی از برگزیدگان، ریاست آموزش و پرورش و حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه شهرستان، عکسی به یادگار گرفته شد.

به اشتراک بگذارید :