23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ ۱۲:۱۷:۳۰
کد مطلب:  1758443
در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش لرستان بررسی شد
گسترش آموزش حضوری با اولویت سلامت دانش آموزان

در راستای دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش با موضوع نحوه گسترش آموزش حضوری جلسه شورای معاونین لرستان با حضور اعضا برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی ، سرپرست آموزش و پرورش لرستان  زحمات همکاران در شهرستان ها و مناطق را ارزشمند توصیف کرد و گفت : همکاران با برنامه ریزی و اقدام مناسب بستر را برای آموزش حضوری دانش آموزان فرهم کنند البته آموزش منطبق با  دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا بوده و اولویت اصلی سلامت دانش آموزان باشد البته آموزش حضوری بصورت آرام و تدریجی خواهد بود .

 سید عیسی سهرابی با تاکید بر نظارت همکاران اظهار داشت : همکاران در شهرستان ها ومناطق با اولویت سلامت دانش آموزان  نظارت در مدارس را بیشتر کنند .

 معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان با اشاره به واکسیناسیون  فرهنگیان و دانش آموزان ، رعایت عدالت آموزشی ، بهبود خدمات آموزشی  و فرهنگی در مدارس گفت : با ارایه روشهای ترکیبی می توان آموزش در مدارس را پیگیری کرد همچنین  همراهی اولیا  میتواند بستر را برای موفقیت برنامه های آموزشی فرهنگی فراهم کند .

نصراله بازگیران افزود : اساس کار آموزش و پرورش  رعایت الگوی آموزشی و تربیتی در شرایط شیوع کروناست ،  در مدارس باید کمیته سلامت تشکیل شود و شرایط مدارس با فرم های  ارسالی تطبیق داده شود، مدیران مدارس با هماهنگی روسا و مدیران شهرستانها و مناطق تصمیم لازم  برای حضوری شدن مدارس را اتخاذ کنند .

رقیه معتمدی معاون آموزش ابتدایی با اشاره به  برنامه های این مقطع برای آموزش  حضوری ، در خصوص  بازماندگان از تحصیل ، بازدید از مدارس ، نظارت بالینی برای اصلاح فرایند یاددهی یادگیری و برنامه تدبیر بر اساس سند تحول بنیادین مطالبی را بیان کرد .

تنظیم / پارسایی

 

به اشتراک بگذارید :