18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ ۱۳:۰۰:۱۶
کد مطلب:  1761635
دیدار انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان با سرپرست آموزش و پرورش لرستان

انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان در راستای ارتقای منابع انسانی و با هدف بهره مندی هر چه بیشتر از دانش فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان لرستان تشکیل شده است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی،  صبح امروز اعضای مرکزی انجمن دانش آموختگان فرهنگی در دیداری با سرپرست آموزش و پرورش لرستان  اهداف و برنامه های خود  برای همکاری و استفاده بیشتر از توان این انجمن  را اعلام کردند .

سرپرست آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اهداف سند تحول بنیادین ، همراهی و مشارکت خانه و مدرسه برای ارتقای کیفیت آموزش گفت : اگر دانش آموختگان جوان دانشگاه فرهنگیان به همراهی نیروی با سابقه و داری تجارب اثر بخش در حوزه های مختلف در کنار هم فعالیت  داشته باشند چشم انداز آموزش و پرورش در همه حیطه ها روشن تر و امید به موفقیت بیشتر خواهد بود .

سید عیسی سهرابی ارتباط بیشتر پژوهشکده تعلیم و تربیت با بدنه آموزش و پرورش را لازم و ضروری دانست و افزود : اگر مشکلی بیان می شود باید راهکاری هم ارایه گردد ، یکی از مکانهایی که بصورت علمی و پژوهشی امور آموزشی و فرهنگی را دنبال می کند پژوهشکده تعلیم و تربیت است ، اگر  ارتباط بین فرهنگیان و پژوهشکده  تعلیم و تربیت بیشتر شود اثرات مفیدی در دستگاه تعلیم و تربیت روی می دهد .

وی دغدغه مندی برای رفع مشکلات آموزشی و پرورشی را ضروری عنوان کرد و گفت : کسی که دغدغه رفع مشکلات دارد نباید دنبال این باشد تا دیگران برایش فکری بکنند باید  با همفکری و تلاش در رفع موانع اقدام کرد .

در ادامه اعضای انجمن دانش آموختگان فرهنگی ضمن بیان اهداف و برنامه ها ، انتظارات خود از دستگاه تعلیم و تربیت و نحوه ارتباط و همکاری جهت ارتقای کیفیت آموزش و منابع انسانی را بیان کردند .

همکاران محترم فرهنگی جهت عضویت در انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان می توانند به شماره 09167441671  متعلق به دبیر انجمن در استان لرستان  آقای میلاد رفیعیان پیامک ارسال کنند.

                                         لینک عضویت در انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان                 http://alumnifu.ir         

 تنظیم / پارسایی

به اشتراک بگذارید :