23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ ۰۹:۵۸:۳۰
کد مطلب:  1764019
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان:
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه ۱۴۱ هزار و ۲۵۷ دانش آموز کرمانی توسط نیروی انتظامی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه ۱۴۱ هزار و ۲۵۷ دانش آموز کرمانی توسط نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، صدیقه مرادی در نشست هم اندیشی فرماندهان انتظامی با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان افزود: کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه ۱۴۱ هزار و ۲۵۷ هزار نفر از اولیا دانش آموزان نیز با همکاری نیروی انتظامی در استان برگزار شده است.   

وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه ۸ هزار و ۷۷۱ نفر از فرهنگیان استان خاطرنشان کرد: توانمند سازی اولیا، دانش آموزان و فرهنگیان لازمه کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است.

مرادی از برگزاری جشنواره نوجوان سالم، جشنواره یاور سلیمانی، اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در هفته های پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی، مبارزه با اعتیاد و بهداشت روان در مدارس استان خبر داد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان خاطر نشان کرد: محتواهای مختلف در  سرفصل های پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر، سبک های فرزند پروری، مهارت های زندگی در حوزه نیروی انتظامی و آموزش و پرورش تهیه و در فضای مجازی برای دانش آموزان ارسال شده است

مرادی گفت: محتوای آماده شده توسط پلیس فتا در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیز از طریق فضای مجازی در گروه های دانش آموزی، همکاران و اولیا ارسال شده است.

وی از برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه مدرسان و تسهیل گران در شبکه شاد خبر داد و افزود: هماهنگی و همکاری در کارگروه های مشترک از جمله کمیته فرهنگی پیشگیری استان، کمیته مقابله استان (زیرمجموعه فعالیت های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر) کمیته اجرایی نماد در شهرستان راور وجود دارد.

مرادی ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری نیروی انتظامی با آموزش و پرورش گفت: نیروی انتظامی همکاری اثر بخشی در اجرای برنامه ها و مناسبت های مختلف و پاکسازی محیط اطراف مدارس داشته است.

 بر پایه این گزارش: نشست هم اندیشی فرماندهان انتظامی استان با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان با حضور فرمانده انتظامی و مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :