23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ ۰۸:۴۲:۱۴
کد مطلب:  1765371
فرمانده انتظامی استان کرمان:
نظم گریزی ناشی از آموزش مجازی دانش آموزان باید به نظم پذیری تبدیل شود

فرمانده انتظامی استان کرمان در نشست مشترک فرماندهان انتظامی و مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان، گفت: نظم گریزی ناشی از آموزش مجازی دانش آموزان باید به نظم پذیری تبدیل شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، عبدالرضا ناظری گفت: این نشست به منظور هم اندیشی و همراهی برای انجام ماموریت های مشترک آموزش و پرورش و نیروی انتظامی برگزار شده، برای اجرای ماموریت ها نیاز به حضور دانش آموزان در مدارس داریم که جمعیت هدف ما هستند.

وی خطاب به مدیران و روسای آموزش و پرورش استان کرمان گفت: شما طلایه دار تعلیم و تربیت هستید، ما برای انجام رسالت مان حتما نیاز به کمک و پشتیبانی شما داریم، مشغله مضاعف و درگیری های خاص نباید موجب غفلت ما از دانش آموزان شود.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در بعضی موضوعات که مایه ضرر و آسیب همه ما خواهد شد نیاز به بازنگری و پیوست های فضای مجازی داریم، نیاز است که این جلسات در نواحی و شهرستان ها و مناطق برگزار شود، با همکاری فرماندهان انتظامی و پلیس های تخصصی در کنار آموزش و پرورش هستیم تا با تلاش این خواهران و برادران بستر مناسبی برقرار شود تا دانش آموزان در این فضا، تهدید کرونا را تبدیل به فرصت کنند، همه کارشناسی ها باید استادانه و نرم باشد.

ناظری اظهار داشت: فضای مجازی فضایی نیست که فرزندانمان را بی توجه در آن رها کنیم، امروز با قشر متفاوتی از دانش آموزان مواجه هستیم، شرایط جامعه هم متاثر از همین فضا هست، از هم پاشیده شدن خانواده ها و وقوع جرایم و ناهنجاری های اجتماعی را با توجه به فرزندان و خانواده ها باید کاهش دهیم، باید تلاش کنیم تا این گذار سخت را پشت سر بگذاریم.

وی تصریح کرد: امیدواریم به زودی دانش آموزان را به صورت حضوری در اختیار داشته باشیم و فضای ناامنی را که دشمنان ایجاد کرده اند تبدیل به فضایی امن کنیم، نظم گریزی دانش آموزان را باید به نظم پذیری تبدیل کنیم.

به اشتراک بگذارید :