23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ۰۸:۵۶:۲۸
کد مطلب:  1766991
در راستای برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها و صلاحیت های حرفه ای معلمان
جلسه کمیته اجرایی آموزش و توانمندسازی معلمان تازه استخدام شده در آموزش و پرورش استان کرمان برگزار شد

در راستای برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها و صلاحیت های حرفه ای معلمان، جلسه کمیته اجرایی آموزش و توانمندسازی معلمان تازه استخدام شده در آموزش و پرورش استان کرمان با حضور اعضای کمیته برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در این جلسه گفت: نیروی کارآمد و توانا رکن اساسی توسعه و پیشرفت هر نهادی است، سرمایه گذاری بر روی همه این نیروها ضروری است، عمده کار ما توانمندسازی معلمان است.

احمد اسکندری نسب افزود: همه مولفه هایی که باید در معلمان تقویت شود باید مورد توجه قرار گیرد، بازدهی این جلسات آموزشی باید بالا باشد و مسیر آینده ای توام با موفقیت برای معلمان جدید هموار شود.

وی گفت:  نیاز است انسان شیوه نامه های نوین بازآموزی را بیاموزد، برای همه افراد نیاز به دوره های بازآموزی هست نحوه خوب استفاده کردن از دانش مهم است، دوره هایی که سرگروه ها برگزار می کنند نباید تعطیل شود و در مرحله اول اعتبار لازم باید تامین شود.

بر پایه این گزارش، جلسه کمیته اجرایی آموزش و توانمندسازی معلمان تازه استخدام شده با دستور کار ارائه گزارش برگزاری دوره های آموزش کوتاه مدت، اجرای دوره های آموزشی بدو خدمت معلمان حق التدریس و خرید خدمات، نحوه برگزاری دوره های کتب تازه تالیف ابتدایی برای آموزگاران تغییر پایه یافته، دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان و دبیران شاغل در دوره ابتدایی و...با حضور اعضای کمیته برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :