23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ ۱۰:۳۵:۰۰
کد مطلب:  1768753
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛
رونمایی از کتاب داستان «خاطرات من و کرونا» به نویسندگی دانش آموز گلستانی

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، از کتاب داستان «خاطرات من و کرونا» به نویسندگی «هانیه یوسف زاده» دانش آموز پایه ششم دبستان ساعی استان گلستان، رونمایی شد.

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، از کتاب داستان «خاطرات من و کرونا» به نویسندگی  هانیه یوسف زاده دانش آموز پایه ششم دبستان ساعی  با حضور مسئولان شهرستان گرگان، رونمایی شد.

هانیه یوسف زاده  در مصاحبه با استودیو همکلاسی استان، اظهار کرد:  متولد مرداد سال ۱۳۸۹در استان گلستان هستم و علاقه مند به اینکه به تمام رویداد های اطرافم متفاوت بنگرم و لحظات را خواه غم بار ، خواه سرشار از شادی برای خودم طلایی کنم ؛ روزی که جهان گرفتار تهدید بزرگی به نام کرونا شد سعی کردم از منظر دیگری به آن بنگرم و بیاندیشم .

 وی گفت: تصمیم گرفتم فردی باشم که بعد از شکست کرونا از دانشگاهی به نام کرونا فارغ التحصیل شوم و با کوله باری از تجربه و مقاوم تر از گذشته در برابر سختی ها فصل جدیدی از زندگی ام را آغاز کنم، روزی تصمیم به نوشتن کتابی گرفتم با عنوان خاطرات من و کرونا و امید داشتم بتوانم هر آنچه در ذهن و قلب خود دارم به روی کاغذ بیاورم و در نهایت امروز در آبان 1400 این کتاب به چاپ رسیده است.

گفتنی است؛ کتاب «خاطرات من و کرونا» داستانی زیبا با قلمی خلّاق است که هر خواننده ای را غرق در کتاب و نوشته هایش می کند.

سطری از کتاب:

کرونا ما نباید زیاد به تو فکر کنیم؛ زیرا تو در برابر توانایی های ما انسان ها بسیار کوچک و حقیر هستی و زیاد فکر کردن به تو، سایه ای بزرگ وجایگاهی مهم به تو می دهد...

به اشتراک بگذارید :