18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ۰۸:۲۱:۰۰
کد مطلب:  1769979
مراسم رونمایی از تجهیزات خریداری شده با همکاری آموزش و پرورش لرستان برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، مراسم رونمایی از تجهیزات خریداری شده که از محل اعتبارات تملک دارایی دفتر امور اجتماعی استانداری لرستان، با همکاری آموزش و پرورش لرستان، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل بهزیستی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل کتابخانه های عمومی و شهرداری خرم آباد تامین شده است، در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد.

دکتر ثمینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در این مراسم با تاکید بر استانداردسازی شهرسازی و استفاده از دفاتر تسهیل گری محلات، گفت: کاهش بزهکاری و افزایش پیشرفت در عرصه های مختلف نیازمند توجه ویژه به مناطق محروم است که این امر با جدیت فراوان در حال انجام است.

سرپرست آموزش و پرورش لرستان نیز، توجه به آسیب های اجتماعی را از اولویت های مهم اجتماعی دانست و افزود: با اقداماتی مانند تجهیز زیرساخت ها و پیگیری مطالبات مناطق حاشیه نشین از بار محرومیت آن ها می توان کاست.

سید عیسی سهرابی اظهار داشت: وسایل و تجهیزات خریداری شده که با همکاری نهادها و ادارات مختلف تهیه شده است در مناطق محرومی که اعلام نیاز کرده اند به کار گیری خواهد شد و امیدواریم که وضعیت این عزیزان با اقدامات بیشتر، بهبود یابد.

به اشتراک بگذارید :