23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ۰۹:۲۹:۵۰
کد مطلب:  1770133
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان:
نظام تربیت اسلامی، جامع ترین و سودمندترین نظام تربیتی است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه مدیران، معاونان و مربیان پرورشی مدارس شهرستان فهرج گفت: نظام تربیت اسلامی، جامع ترین و سودمندترین نظام تربیتی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان به نقل از کارشناسی روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فهرج، صدیقه مرادی مسائل آموزشی و تربیتی را مطالبه خانواده ها دانست و گفت: آموزش و پرورش دارای سه ضلع اصلی خانواده، مدرسه و اولیای مدرسه و دانش آموزان است.

وی فرهنگیان را موتور محرکه رسیدن به قرب الهی دانست و افزود: راه رسیدن دانش آموزان به حیات طیبه، سند تحول بنیادین است.

مرادی شیوع ویروس کرونا را باعث تغییر در روش آموزش دانش آموزان دانست و بیان کرد: فعالیت های حوزه پرورشی باید در رفتار دانش آموزان تغییر ایجاد کند تا دانش آموزان در شرایط شیوع ویروس کرونا دچار ضرر و خسران نشوند.

این مقام مسئول، فعالیت های آموزشی و پرورشی را مکمل هم خواند و گفت: هر جا یک مدیر خلاق و توانا باشد دانش آموز نیز خلاق و توانا تربیت خواهد شد و در مسیر اصلی آموزشی و تربیتی قرار خواهد گرفت.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا باعث دور شدن دانش آموز از مدرسه شده، گفت: دوری از مدرسه باعث شده تا دانش آموزان از لحاظ فیزیکی و تربیتی متضرر شوند و این دور بودن نیز باعث ایجاد آسیب های اجتماعی می شود که باید برای رفع آسیب های اجتماعی به وجود آمده تلاش کنیم.

به اشتراک بگذارید :