24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۱۲:۲۳:۵۰
کد مطلب:  1772149
فیلم‌های پویانمایی راه‌یافته به بخش مسابقه پنجاه‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ رشد مشخص شدند

بازبینی فیلم‌های پویانمایی پنجاه‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌رشد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، دومین گروه از هیأت‌های انتخاب پنجاه‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، با حضور در محل دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، اسامی فیلم‌های پویانمایی بخش بین‌الملل را برای ورود به بخش مسابقه نهایی کردند.

جمال رحمتی، کریم سربخش و مریم کشکولی‌نیا اعضای هیأت انتخاب دوم فیلم‌های پویانمایی ایرانی و خارجی بودند که به 35 فیلم ایرانی و خارجی برای حضور در بخش نهایی رقابت‌های پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، ‌ رای مثبت داده‌اند. بر اساس اسامی ارائه شده به دبیرخانه فیلم رشد 14 انیمیشن ایرانی و 21 انیمیشن خارجی به زودی با حضور داوران نهایی با یکدیگر رقابت خواهند نمود.

بنابر اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در این دوره از جشنواره 3155 فیلم ایرانی و خارجی در قالب‌های داستانی کوتاه، داستانی بلند، ‌ مستند کوتاه، مستند بلند و پویانمایی از 105 کشور جهان دریافت شده است که 1980 فیلم از کشورهای خارجی و 1175 فیلم از داخل ایرانی در بخش‌های بین‌الملل، معلمان، دانشجومعلمان و دانش‌آموزان بوده است. اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه نیمه دوم آذرماه 1400 اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :