24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۱۲:۲۴:۵۲
کد مطلب:  1772153
چهاردهمین شماره نشریه "رسانه الکترونیک" سازمان پژوهش منتشر شد

چهاردهمین شماره نشریه "رسانه الکترونیک" سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به منظور بازتاب محتواهای راهبردی درسطح درون سازمانی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، چهاردهمین شماره این نشریه در 40 صفحه در قالب گزارش و تحلیل شامل 7 بخش محتوایی همچون" اولویت آموزش و پرورش حفظ سلامت دانش آموزان است"؛ " سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، آسیب‌ها و راهکارها"؛ "یادگیری مرکب چیست؟ "؛ "شجاعت ماندگار شهید علی لندی در کتاب های درسی، مجلات رشد و جشنواره بین المللی فیلم رشد ثبت می‌شود"؛ " فراخوان پیش نشست همایش ملی تعلیم و تربیت در گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود"؛ " فراخوان ارسال کتاب‌های آموزشی و تربیتی منتشر شد"؛ " اخبار دفتر انتشارات و فناوری آموزشی" قابل مشاهده می باشد.

این نشریه الکترونیکی در راستای آگاهی بخشی و ارائه مبسوط برنامه ها و فعالیت های راهبردی سازمان و به صورت ماهیانه منتشر خواهد شد.

علاقه‌مندان به همکاری با تحریریه نشریه می توانند مطالب خود را در قالب چکیده مقالات و یادداشت به اداره روابط عمومی و امور بین الملل ارسال نمایند. مطالب دریافتی پس از بررسی توسط تحریریه آماده ‌سازی و منتشر خواهد شد.

چهاردهمین شماره‌ی نشریه الکترونیک در اینجا قابل مشاهده می باشد.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :