21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۱۲:۴۶:۵۲
کد مطلب:  1772229
با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد:
مراسم سومین روز درگذشت دانشجو معلم فداکار کلاتی مرحوم "محمد روانان"

مراسم سومین روز درگذشت دانشجو معلم فداکار کلاتی مرحوم "محمد روانان" با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، صفدر سلطانی با حضور در مراسم سومین روز درگذشت دانشجو معلم فداکار کلاتی مرحوم "محمد روانان" از نزدیک با خانواده و بازماندگان آن مرحوم دیدار و برای وی آرزوی مغفرت و رحمت واسعه الهی نمود.

مرحوم "محمد روانان" دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان نیشابور،روز سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ در حادثه دلخراش انفجار کپسول گاز مایع با از جان گذشتگی پس از نجات مادر و مادربزرگش،خود در میان شعله های آتش گرفتار و به دیار باقی شتافت.

همچنین "قاسمعلی خدابنده" مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی با صدور پیامی درگذشت این دانشجومعلم فداکار را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

الَّذینَ اِذا اَصابَتْهُمْ مُصیبَهٌ قالُوا اِنَّا لِلَّهِ وَ اِنَّا اِلَیْهِ راجِعُونَ

 

با کمال تاسف، خبر درگذشت فرزند عزیزمان مرحوم " محمد روانان سررود" دانشجوی رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی، جامعه ی دانشجویان و اساتید این دانشگاه و عموم فرهنگیان استان را  متاثر کرد.

اینجانب به نمایندگی از جامعه ی فرهنگی استان این ضایعه را به خانواده ایشان و همچنین همکاران و دانشجومعلمان عزیز دانشگاه فرهنگیان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان  برای روح پاک و بی آلایش این گل باغ تعلیم و تربیت علو درجات و برای بازماندگان صبر مسئلت دارم.

 

قاسمعلی خدابنده

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی

به اشتراک بگذارید :