18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۱۳:۵۶:۱۶
کد مطلب:  1772529
برگزاری نخستین نشست ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در وزارت آموزش و پرورش

نخستین نشست ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در وزارت آموزش و پرورش ویژه استان های سراسر کشور در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، دراین نشست مجازی که با حضور کریمی؛ رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش و رئیس ستاد، صانعی و همکاران ستادی و همچنین معاونان پژوهش و برنامه ریزی و رؤسای گروه تحقیق و پژوهش سراسر کشور برگزار شد، در خصوص فعالیت های پژوهشی و برنامه های معطوف به بزرگداشت هفته پژوهش سال ۱۴۰۰ و بررسی موانع و مشکلات استان ها بحث و تبادل نظر شد.

دراین جلسه، ازاستان زنجان حسنلو؛ معاون پژوهش و برنامه ریزی استان زنجان؛ رجائی؛ رئیس گروه تحقیق و پژوهش و همکاران پژوهش؛ حضور داشتند.

رجائی در این نشست در تشریح برنامه های پژوهشی استان گفت: استان زنجان از جمله استان های فعال و پیش قدم درارسال آثارهمکاران و شورای تحقیقات درهمه آیتم های 9 گانه جهت رقابت در سطح کشوری بود و در بخش مربوط به همکاران، امسال ۱۰ رساله دکتری، ۹ ارشد، ۱۰ طرح پژوهشی، ۴۵ گزارش اقدام پژوهی و تعداد ۲۵ پژوهشگر برتر با رزومه های بسیار خوب در مرحله استانی مورد ارزیابی تخصصی قرار گرفتند و آثار و مشخصات نفرات اول به ستاد بزرگداشت هفته پژوهش مستقر در پژوهشگاه در اسرع وقت ارسال شد.

وی درادامه، انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه های استان و پارک علم و فناوری،  برگزاری نخستین همایش ملی عدالت و تحول در آموزش و پرورش که در اواخر آذر امسال برگزار خواهد شد را تنها بخشی از اقدامات گروه تحقیق و پژوهش استان نام برد.

لازم به ذکراست از نفرات برگزیده پژوهشی در مرحله کشوری در دوبخش دانش آموزی و همکاران، طی مراسمی  با حضور وزرای آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری در هفته پژوهش تجلیل خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :