18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۱۴:۱۶:۰۶
کد مطلب:  1772623
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی:
معاونت پرورشی و فرهنگی«کتاب سال معلم» را برگزار می کند

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی از برگزاری «کتاب سال معلم» به جای جشنواره معلمان مولف خبر داد.

حسن شربت دار گفت: امسال و در دومین دوره جشنواره معلمان مولف که از این پس به "کتاب سال معلم" تغییر پیدا می کند   فرهنگیان مولف و نویسنده می‌توانند آثار خود را برای انتخاب «کتاب سال معلم »به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 وی با اشاره به اینکه دبیرخانه کشوری کتاب سال معلم در اداره کل شهرستانهای تهران مستقر است افزود : مراسم آغاز به کار دبیرخانه  کتاب سال معلم از ابتدای آذرماه در اداره کل شهرستانهای تهران به صورت ملی  کار خود را آغاز خواهد کرد و آیین افتتاحیه این برنامه ارزشمند همراه با آیین افتتاحیه سایر برنامه های کتاب محور وزارت آموزش و پرورش همچون جشنواره دانایی توانایی روز سی‌ام آبان  برگزار خواهد شد.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی همچنین ادامه داد : فرهنگیان نویسنده و مولف  می‌توانند کتاب‌هایی را که در سال ۱۴۰۰ تالیف کرده اند را تا پایان فروردین ۱۴۰۱ به دبیرخانه کتاب سال معلم واقع در اداره کل شهرستانهای تهران ارسال کنند.

 شربت دار با بیان اینکه آیین اختتامیه کتاب سال معلم و انتخاب کتاب سال معلم همزمان با روز قلم در چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود گفت : سامانه‌ثبت‌نام این جشنواره نیز به زودی از طریق دبیرخانه کشوری آن فعال و در دسترس فرهنگیان علاقه مند قرار خواهد گرفت

به اشتراک بگذارید :