21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1774103
مدیر آموزش و پرورش ناحیه هفت مشهد مقدس مطرح کرد:
"منطقه الهیه مشهد" یکی از مناطق بحران خیز در خصوص کمبود فضای آموزشی طی چند سال آینده خواهد بود

مدیر آموزش و پرورش ناحیه هفت مشهد مقدس در جلسه مشترک با شورای معاونین اداره کل گفت: منطقه الهیه یکی از مناطق بحران خیز در خصوص کمبود فضای آموزشی در چند سال آینده خواهد بود و برای جذب خیر باید چاره ای اندیشیده شود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، رضا رفسنجانی در این جلسه ضمن تشریح چالش های اصلی این ناحیه در تامین نیروی انسانی و کمبود فضای آموزشی عنوان کرد: منطقه الهیه یکی از مناطق بحران خیز در خصوص کمبود فضای آموزشی در چند سال آینده خواهد بود و برای جذب خیر باید چاره ای اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه توجه ویژه به آسیب های اجتماعی و کاهش این مشکل مستلزم همراهی و تخصیص اعتبار در خصوص طرح نماد برای عبور از این بحران خواهد بود اظهار داشت: در سال گذشته سه هزار و 663  نفر همکار حقوق بگیر موظف در این ناحیه مشغول به خدمت بوده اند که امسال این رقم با کاهش ۳۱۵ نفر به سه هزار و 348 نفر رسیده است.

رفسنجانی با بیان اینکه بر اساس آمار سامانه سیدا تاکنون بیش از ۹۵ هزار دانش‌آموز در مدارس این ناحیه ثبت نام نموده اند افزود: بیش از ۷۴ درصد دانش آموزان ١٢ تا ١٨ ساله و بیش از ٩۵ درصد همکاران آموزش و پرورش ناحیه ۷ در مقابله با بیماری کرونا واکسینه شده اند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه هفت مشهد در پایان افزود: در بحث نظارت و ارزیابی در حوزه حراست و حوزه بازرسی، نظارت مستمر بر عملکرد مدیران بوده و به صورت آنلاین گزارش های لازم روزانه گرد آوری و نقاط قوت و قابل پیگیری مدیران واحد های آموزشی به صورت سه ماهه منعکس خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :