18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۱۳:۳۹:۰۲
کد مطلب:  1774221
با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت؛
زنگ بسیج در دبیرستان خدیجه کبری سرپل‌ذهاب نواخته شد

زنگ بسیج دبیرستان خدیجه کبری با حضور نماینده محترم شهرستان‌های سرپل ذهاب ، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی به صدا در آمد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، شنبه 29 آبان ماه، شهریار حیدری تفکر بسیج را یک تفکر ناب و راهگشا در اکثر موارد معرفی کرده و شکل‌گیری جریان‌های شکل گرفته در کشور‌های اسلامی در سال‌های اخیر را نتیجه الگویابی این کشور‌ها از بسیج دانست.

وی افزود: شکل‌گیری تفکر بسیجی در جامعه مانع دسیسه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از گذشته تاکنون شده است و با توانمندی‌های تحسین برانگیز و عظیمی که به نمایش گذاشته است مایه افتخار و سربلندی اسلام و انقلاب شده و ما باید در سنگر علم و دانش این روحیه را برای فرزندان ایران زمین تعلیم دهیم تا به رشد و شکوفایی برسیم.

حیدری ضمن اشاره به دستاوردهای هشت ساله جنگ تحمیلی و حضور پرشور بسیجیان در کنار ارتش اظهار داشت: امروز تفکر بسیجی فقط دفاع فیزیکی نیست بلکه یک جهاد علمی و فرهنگی است و در این میان، آموزش و پرورش به عنوان پرچمدار توسعه تعلیم و تربیت کشور، با برخورداری از دو مجموعه بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی، خود را در مسیر تعالی اهداف این مجموعه انقلابی می‌داند.

وی با اشاره به رویدادهای اخیر کشورعراق و همجه‌های سازمان یافته در این کشور خاطرنشان کرد: دشمنان عراق به دنبال تجزیه این کشور مسلمان و تضعیف حاکمیت دولت‌های اسلامی در منطقه بوده‌اند که نیروهای حشدالشعبی با الگو برداری از تفکر و دست‌آورد‌های بسیج توانست بر این دسیسه چیره شود.

به اشتراک بگذارید :