21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ ۰۹:۲۵:۲۸
کد مطلب:  1778723
از برندگان مسابقه دانستنی های انتظامی و اجتماعی روز دانش آموز در شیراز تقدیر شد

معاون اجتماعی پلیس فارس گفت: باید هر فرد در جامعه خود را یک پلیس بداند و در جهت تأمین نظم و امنیت مشارکت داشته باشد و دانش آموزان که امید‌های آینده‌ی این کشور هستند بایستی با فرهنگ سازی صحیح در نهاد مدرسه و خانواده در جهت عمل به قانون تربیت شوند.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، سرهنگ کاووس محمدی در آیین تقدیر از برندگان مسابقه دانستنی های انتظامی و اجتماعی روز دانش آموز در شیراز گفت: مهمترین عامل در تامین امنیت و پایداری آن، همکاری و همراهی اقشار مختلف جامعه، خانواده ها، شهروندان به وی‍ژه شما قشر دانش آموز و آینده سازان این مرز و بوم است، و  دغدغه همیشگی پلیس سلامت جسم و روح دانش آموزان در تمام دوران زندگی است.
معاون اجتماعی پلیس فارس بیان اینکه در ایام کرونا، طرح همیاران پلیس برای دانش آموزان به صورت غیر حضوری در حال اجرا می باشد، تاکید کرد: در مدتی که این طرح اجرایی شد، آموزش و پرورش فارس همکاری بسیار خوبی داشتند.
سرهنگ "محمدی" خاطرنشان کرد: محتواهای آموزشی پلیسی در شبکه شاد و در کانال "همیاران پلیس فارس" به آدرس  Farshamyar@ برای دانش آموزان بارگذاری می شود و آن ها به ترتیب به این آموزش ها دسترسی پیدا می کنند.
رییس  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس نیز همکاری نیروی انتظامی و آموزش و پرورش را در آموزش فرهنگ ترافیک و فرهنگ اجتماعی قابل ستایش خواند و افزود: معاونت اجتماعی نیروی انتظامی فارس با اجرای برنامه های آموزشی و متعاقب آن ایجاد امنیت اجتماعی نقش زیادی در پیشبرد و اعتلای فرهنگ عمومی دارد که شایسته تقدیر است .
حمیدرضا شعبانی دایره فعالیت همیاران پلیس را فراتر از وسیله نقلیه ای خواند که بر آن سوارند و گفت: در طرح همیار پلیس با ارائه آموزش های مربوطه، علاوه بر کارآیی های لازم مانند کاهش تخلفات و سوانح راهنمایی و رانندگی، موجبات اعتماد به نفس در دانش آموزان نیز فراهم می شود.
گفتنی است، در پایان این مراسم از همیاران پلیس دانش آموز با اهدا  کارت همیار پلیس و جوایز تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :