23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ ۱۱:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1779101
معاون نظارت و ارزشیابی دفتر فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش:
پوشش آموزش های هنرستانی در استان همدان بالاتر از میانگین کشوری است

معاون نظارت و ارزشیابی دفتر فنی وحرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش گفت: پوشش آموزش های هنرستانی در استان همدان بالاتر از میانگین کشوری است.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمدعلی علی نژاد در کارگروه  تهیه و تدوین کتاب جامع پایش قوانین و مقررات اداره هنرستان ها متناسب با نظام جدید آموزشی و تدوین کتاب الکترونیکی با اشاره به اهمیت و جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه، اظهار کرد: توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش همواره در دستور کار آموزش و پرورش بوده و به دنبال تدوین برنامه ای جامع در سطح کشور و استان ها در این زمینه هستیم.

   علی نژاد با بیان این که آموزش و پرورش استان همدان در بحث آموزش های هنرستانی جایگاه بالایی دارد، افزود: این استان در پوشش آموزش های فنی وحرفه ای و کاردانش  4 درصد بالاتر از میانگین کشوری است.

   وی با اشاره به شکل گیری آموزش های حضوری در مدارس، خاطرنشان کرد: پروتکل های بهداشتی در محیط های آموزشی از جمله هنرستان ها به شکل دقیق رعایت شده است.

   معاون نظارت و ارزشیابی دفتر فنی وحرفه ای و کاردانش وزارت متبوع تدوین کتاب جامع  قوانین هنرستانی را اقدامی بسیار ارزشمند خواند و گفت: استان همدان با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های مهمی که در اختیار دارد، عهده دار این کار مهم و ارزشمند شده است.

به اشتراک بگذارید :