18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۱۸:۳۷:۵۱
کد مطلب:  1781167
دیدار معاون وزیر با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه زنجان

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در سفر به استان زنجان با آیت‌الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان زنجان و امام جمعه شهر زنجان دیدار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استان زنجان؛ سید جواد حسینی در این دیدار به ارائه گزارشی از سفر به استان زنجان پرداخت و گفت:آموزش و پرورش استثنایی مولود نظام جمهوری اسلامی در سال ۱۳۷۲ است و با رویکرد ارائه خدمات به دانش آموزان‌با نیازهای ویژه  و گسترش عدالت آموزشی ‌ایجاد شده است.
وی افزود: در سفر به استان زنجان سالن ورزشی دانش آموزان استثنایی شهرستان ابهر افتتاح شد و کلیه تجهیزات مورد نیاز این سالن بعلاوه تجهیزات زمین چمن  توسط سازمان آموزش و پرورش استثنایی تامین خواهد شد.
جانشین وزیر در طرح هدایت گفت: با تلاش های صورت گرفته شده در سال جاری ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای خرید تجهیزات هوشمند آموزشی ویژه دانش آموزان کم برخوردار استان زنجان اختصاص خواهد یافت.
وی افزود: دو میلیارد تومان نیز برای خرید تجهیزات توانبخشی و آموزشی دانش آموزان استثنایی استان زنجان به زودی پرداخت خواهد شد.
حسینی از افتتاح مرکز جامع خدمات آموزشی، توانبخشی و مشاوره استان زنجان خبر داد و گفت: مرکز جامع تشخیصی، توان بخشی و آموزشی حضرت ابوالفضل شهر زنجان یکی از مجهزترین مراکز در سطح کشور است که به ارائه خدمات جامع به دانش آموزان استثنایی استان زنجان خواهد پرداخت

به اشتراک بگذارید :