23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ۱۱:۱۲:۰۸
کد مطلب:  1782401
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی:
نخستین همایش ملی "تربیت در زیست بوم جدید برگزار می شود"

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی از برگزاری نخستین همایش ملی "تربیت در زیست بوم جدید" با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، حسن شربت دار گفت: نخستین همایش ملی "تربیت در زیست بوم جدید" با همکاری اداره کل امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار می شود.
وی ادامه داد:  به استناد ابلاغ شماره 500/125783 مورخ 1398/07/10 معاونت پرورشی و فرهنگی، اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همایش ملی "تربیت در زیست بوم جدید"  را  با مشارکت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می کند. 
شربت دار در باره زمان  و نحوه دریافت  مقاله ها خاطر نشان کرد: زمان دریافت مقاله ها از تاریخ 1400/08/20 لغایت 1400/10/25 است. و ارسال مقاله ها از طریق وب سایت همایش به نشانی http://ncene.sru.ac.ir صورت پذیرد.
وی افزود:  پس از داوری مقاله های ارسالی، همایش تجلیل از نویسندگان مقاله های برتر در اسفندماه سال جاری به میزبانی این اداره کل به صورت مجازی و در صورت مساعد بودن شرایط و عدم وجود مانع، به صورت حضوری برگزار خواهد شد.  همچنین به  همه نویسندگان مقاله های پذیرفته شده، گواهی پذیرش مقاله اهدا خواهدشد  و  به برگزیدگان، از طرف وزارت آموزش و پرورش لوح تقدیر اعطا خواهد شد. و به تعدادی از نویسندگان مقاله های برتر، لوح تقدیر و هدایای ارزشمندی تقدیم خواهد شد.
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی در ادامه با اشاره به مستند سازی این مقاله ها گفت:  همه مقاله ها، در پایگاه های استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و سیویلیکا (CIVILICA) نمایه خواهند شد و مقاله های برتر در قالب یک کتاب، چاپ و به عنوان منبع محتوایی در برنامه ریزی ها و دوره های آموزشی نیروهای حوزه پرورشی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :