18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۱۴:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1782475
تقدیر فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه از خدمات ارزنده مجموعه آموزش و پرورش استان

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه از خدمات ارزنده مجموعه آموزش و پرورش استان در سال‌های اخیر تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در دیدار با مدیرکل و مسئولین آموزش و پرورش استان به مناسبت هفته بسیج، با اشاره به موفقیت‌های چشمگیر کشوری آموزش و پرورش در زمان مدیریت چهار ساله آقای دکتر یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه، گفت: مجموعه آموزش و پرورش کرمانشاه چه در زمان وقوع زلزله و چه در زمان بروز سیل و حتی در جریان مقابله با ویروس منحوس کرونا خدمات ارزشمندی به استان کرده است.

وی تاکید کرد: در سال‌های اخیر شاهد شکوفایی، ابتکارعمل و خلاقیت مجموعه آموزش و پرورش استان بودیم که جای تقدیر دارد.

مجید یزدان‌پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج به مدافعان حریم ولایت، از تلاش‌های ارزشمند سردار ریحانی فرماندهی سپاه نبی اکرم  (ص) و مجموعه سپاه استان در زمان زلزله سال ۹۶ و تلاش‌های شبانه‌روزی در تثبیت منطقه جنگی کارکنان به عنوان اقدامی ماندگار یاد کرد.

یزدان‌پناه در ادامه این دیدار از تشکیل بسیج به عنوان یادگار تاثیرگذار جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت: ایجاد بسیج توسط حضرت امام در ابتدای پیروزی انقلاب  موجب مصون ماندن کشور از حوادث و فتنه‌های مختلف شده است.

وی با اشاره به اهمیت تقویت روحیه استکبار ستیزی در بین دانش آموزان، تاکید کرد: حفظ روحیه بسیجی در بین دانش‌آموزان و گسترش آن یکی از ضرورت های جامعه امروز است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه بسیج دانش‌آموزی باید روحیه بسیجی را در بین دانش‌آموزان ترویج دهد، ادامه داد: اصول مبانی فکری انسان در دوران نوجوانی و جوانی شکل می‌گیرد، لذا تقویت معنویت و اخلاق اسلامی در این سنین دانش‌آموزی بسیار اهمیت دارد.

بالاترین مقام مسئول در آموزش و پرورش استان کرمانشاه سپس بر تقویت روحیه استکبار ستیزی در بین دانش‌آموزان تاکید کرد و گفت: تمام انبیای الهی برای مبارزه با ظلم مبعوث شده‌اند لذا مسئله استکبار ستیزی و ظلم ستیزی یک موضوع محوری در دین مبین اسلام است که باید در وجود دانش‌آموزان نهادینه شود .

وی اضافه کرد: تقویت روحیه استکبار ستیزی، تربیت نیروهایی در طراز انقلاب، ایجاد نشاط و شادابی و پیاده سازی سند تحول بنیادین از جمله اهداف سازمان بسیج دانش‌آموزی در گام دوم انقلاب در استان خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :