18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ۱۲:۴۵:۵۰
کد مطلب:  1782633
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت:
تجلیل از معلمان مؤلف برتر استان زنجان

معلمان برگزیده و برتر استان در نخستین جشنواره ملی معلمان مؤلف همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی تجلیل شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در این آئین ضمن تبریک به منتخبین جشنواره، به جایگاه ارزشمند کتاب و نویسندگان آن اشاره کرد و افزود: تلاش برای توسعه فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان و ناشران کتب باید مورد تاکید بیشتر باشد چرا که وضعیت فعلی کتاب و کتابخوانی در استان و کشور مطلوب نیست.

گنج خانلو ادامه داد: در سال تحصیلی جاری رویکرد برگزاری جشنواره معلمان مولف به جشنواره کتاب سال و انتخاب برترین های سال در حوزه آثار تالیفی و نشر فرهنگیان عزیز تغییر یافته است.

در ادامه عیسی قاسمپور رئیس اداره فرهنگی، هنری اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل آموزش وپرورش استان با بیان اینکه ۷ معلم مولف استان در نخستین جشنواره ملی معلمان مولف به عنوان برگزیده انتخاب شدند گفت: ترویج فرهنگ کتاب نمایانگر توسعه ملی یک کشور است. قاسم پور با اشاره به رونمایی از  ۱۰ عنوان کتاب معلمان مولف زنجانی افزود: در راستای ترویج فرهنگ کتاب وکتابخوانی، اداره فرهنگی هنری اقدام به خرید وتوزیع کتاب‌های معلمان نویسنده در کتابخانه‌های استان خواهد کرد.

در این آئین ضمن تجلیل از منتخبین نخستین جشنواره معلمان مولف، از کتاب سال فاطمه بختیاری، آمنه مرادی، شهین رشید بیگی و همچنین سعید حاتمی و حسن خلجی رونمایی شد.

به اشتراک بگذارید :