14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ۱۷:۰۹:۴۳
کد مطلب:  1783035
اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی رتبه اول کشوری را کسب کرد

بنا به اعلام وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در تحقق اهداف مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی سال 99 رتبه اول را بین ادارات کل آموزش و پرورش کشور کسب کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در متن لوح تقدیر سرپرست وزارت آموزش و پرورش از مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان آمده است: 

جناب آقای احمد اسکندری نسب

مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان کرمان

 بررسی نتایج عملکرد سالیانه دستگاه های اجرایی در قالب جشنواره شهید رجایی راهبردی است که نتیجه آن افزایش کیفیت و اثربخشی نقش مدیران و کارکنان و بهبود تجربه تدریجی و مستمر اقدامات همه سطوح سازمانی است.
 با عنایت به نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ و به استناد مفاد بند ۳ بخشنامه شماره ۲۷۰۱ تاریخ  ۱۴۰۰/۱/۲۳ سازمان اداری و استخدامی کشور؛ اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان به عنوان اداره کل برگزیده در مجموع امتیازات عمومی و اختصاصی در بین ادارات کل استانی شناخته شده است.
 بدین وسیله به پاس تلاش های خالصانه و نقش موثر جنابعالی در تحقق این موفقیت صمیمانه تشکر و قدردانی خود را ابراز می نمایم؛ امید است همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فرهنگیان و دانش آموزان عزیز موفق و موید باشید.

 گفتنی است: در حاشیه نشست مجازی شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش با مدیران کل آموزش و پرورش سراسر کشور از احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اهدای لوح سپاس و تندیس جشنواره شهید رجایی تقدیر شد.
شایان ذکر است: علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با ارسال لوح سپاس از قوام رضا میر حسینی معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی، حمید رضا میر موسی رئیس و نرگس فرود نیا کارشناس مسئول اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان نیز تجلیل کرد.

به اشتراک بگذارید :