18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ ۰۸:۲۸:۱۹
کد مطلب:  1783445
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اعلام کرد؛
زهرا خلیلی یکی از 4 نماینده ایران در هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: زهرا خلیلی نوجوان روشندل حافظ قرآن کریم، یکی از 4 نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: زهرا خلیلی که به شایستگی یکی از افتخارات قرآنی شهرستان‌های استان تهران است در این دوره از مسابقات در رشته حفظ قرآن کریم دختران، نماینده کشور عزیزمان است.

وی گفت: در این دوره که فرآیند انتخاب آن از میان  نفرات برتر مسابقات  دانش آموزی مرحله کشوری  سالهای 98 و 99  انجام شده است، امیرعلی یادگاری از شهر تهران در رشته قرائت پسران، محمدرضا جعفر پور از استان گیلان در رشته حفظ کل پسران  و خانم مریم سبزه‌زاری از استان خوزستان در رشته قرائت دختران و خانم زهرا خلیلی از شهرستان‌های استان تهران در رشته حفظ به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران انتخاب شدند.

این مقام مسوول گفت: هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام که همزمان با مسابقات بزرگسالان برگزار می‌شود، همچون دو دوره گذشته به میزبانی شهرستان‌های استان تهران در اسفند ماه 1400 برگزار خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :