18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ۰۹:۰۰:۱۳
کد مطلب:  1783511
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
فعالیت دانش‌آموزان و فرهنگیان در شبکه شاد همچنان ادامه دارد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: فعالیت دانش‌آموزان و فرهنگیان در شبکه شاد همچنان ادامه دارد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان به همراه رؤسای ادارات پیش‌دبستانی و دوره اول ابتدایی و تکنولوژی آموزشی در نشست آموزشی توجیهی گفت: در نگاه میان مدت وظیفه آموزش و پرورش را با توجه به منویات مقام معظم رهبری تربیت نسلی با ایمان، مسئولیت‌پذیر، دارای اعتماد به نفس، دارای ابتکار و راستگو بیان کرد.

وی افزود: در شرایط کنونی کشور، چگونگی بازگشایی مدارس مستقل از مهمترین مسائل عرصه تعلیم و تربیت استان می‌باشد که تحقق اثربخش این برنامه نیازمند مدیریت کارآمد مدیران توانمند مدارس و بهره‌گیری از نظرات شورای مدرسه می‌باشد تا با دقت و خلاقیت خود پیشرفت آموزشی را بر پایه سلامت دانش‌آموزان در عرصه جامعه ظهور و بروز دهند.

فضلی بیان داشت: فعالیت دانش‌آموزان و فرهنگیان در شبکه مجازی شاد کماکان ادامه دارد و شورای مدرسه و اولیاء می‌توانند با بصیرت و نظر مشورتی خود زمینه تحقق عملی اهداف متعالی تعلیم و تربیت را بیش از پیش مهیا نمایند.

علی اشرف حسینی‌مهر؛ مدیر آموزش و پرورش کنگاور ضمن خیرمقدم به میهمانان و مدیران و مدیرآموزگاران مدارس شهر و روستا گزارشی از آخرین وضعیت بازگشایی مدارس، رعایت پروتکل‌های بهداشتی مدارس شهرستان کنگاور گزارشی ارائه نمود و سؤالات و انتظارات فرهنگیان حوزه ابتدایی را بیان کرد و گفت: مدارس روستایی دارای مدیرآموزگار از ابتدای مهر میزبان دانش‌آموزان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بوده‌اند.

در ادامه فرامز دهنوی؛ رئیس اداره پیش دبستانی دوره اول ابتدایی اداره کل گفت: با توجه به اینکه آموزش و پرورش تابع ستاد ملی کرونا می‌باشد و تا کنون نظر این مجموعه حرکت به سوی آموزش حضوری می‌باشد، ضرورت دارد با بسیج کلیه ظرفیت‌های موجود شاهد ارائه خدمات مطلوب‌تر آموزشی در آینده باشیم.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل ضمن حضور در کلاس درس علوم از نزدیک شاهد انجام آزمایش توسط دانش‌آموزان بوده و در پایان از دانش‌آموزان نظرسنجی در مورد حضوری و مجازی بودن نحوه برگزاری کلاس‌ها شده که دانش‌آموزان به اتفاق موافق حضوری بودن کلاس ها بودند.

به اشتراک بگذارید :