14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ ۱۱:۲۹:۵۴
کد مطلب:  1783937
در دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با جمعی از خیران مطرح شد:
امضای تفاهم نامه ساخت مدرسه عشایری روستای مهتابی عنبرآباد و مدرسه استثنایی صوغان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در دیدار با جمعی از خیران مدرسه ساز در تهران گفت: تفاهم نامه ساخت مدرسه عشایری روستای مهتابی عنبرآباد و مدرسه استثنایی صوغان با خیران بزودی امضا می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان در شامگاه شنبه ششم آذر ماه جاری در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از خیران در خصوص ساخت مدارس خیرساز در مناطق محروم استان گفت: بیش از ۷۰ درصد مدارس استان کرمان در سه سال اخیر توسط خیران ساخته شده است.

وی از مدرسه سازی و مدرسه یاری به عنوان مهمترین و باارزش ترین کار خیر نام برد و افزود: از همکاری خیران در زمینه مدرسه یاری و ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی استقبال می کنیم.

اسکندری نسب از اجرای طرح توزیع صبحانه سالم در مدارس استثنایی، عشایری و مناطق محروم استان توسط خیران خیر اندیش خانم ها کشاورز، خاکباز و شرافتی تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است: این خیران در این دیدار پرداخت هزینه ساخت مدرسه 6 کلاسه عشایری روستای مهتابی از توابع عنبر آباد و مدرسه سه کلاسه استثنایی صوغان از توابع ارزوئیه را بر عهده گرفتند.

به اشتراک بگذارید :