18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ ۱۴:۴۸:۵۹
کد مطلب:  1784565
سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در پیامی؛ انتخاب «دکتر یوسف نوری» را به عنوان وزیر آموزش و پرورش تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، در پی رأی اعتماد مجلس محترم شورای اسلامی به دکتر یوسف نوری در کسوت وزارت آموزش و پرورش، میترا تیموری سرپرست مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور، در پیامی این انتخاب شایسته را به ایشان تبریک و تهنیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر نوری

 وزیر محترم آموزش و پرورش 

و رئیس کمیسیون ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران

 با تقدیم سلام و احترام،

انتخاب شایسته‌ی حضرت‌عالی از سوی ریاست محترم جمهور و کسب رای اعتماد بالا از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش، که نشان از شایستگی، درایت و لیاقت جناب‌عالی برای برعهده گرفتن چنین مسئولیت عظیمی دارد، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. یقین داریم با توجّه به دانش، تخصص و تجربیات ارزشمند شما در حوزه تعلیم و تربیت، شکوفایی و پیشرفت چشمگیری نصیب نظام آموزشی کشور خواهد شد و امید بخش آینده‌ای درخشان و شایسته برای فرزندان این مرز و بوم خواهد بود.

امیدوارم در سایه الطاف الهی و با مدیریت جهادی و علمی حضرت‌عالی به عنوان وزیر آموزش و پرورش و رئیس کمیسیون ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران، شاهد پویایی، پیشرفت و تعالی کشور در صحنه‌های ملّی و بین‌المللی باشیم.

 ضمن تبریک مجدد این انتخاب شایسته،آمادگی کامل مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور را برای تحقق برنامه‌های اعلامی حضرت‌عالی به مجلس محترم شورای اسلامی، اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست‌های دولت خدمت‌گزار در نظام تعلیم و تربیت کشور اعلام می‌داریم.

با احترام

میترا تیموری

سرپرست مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور

و دبیرکل کمیسیون ملی آیسسکو در جمهوری اسلامی ایران

 

به اشتراک بگذارید :