14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ ۱۴:۵۷:۲۰
کد مطلب:  1784577
در همایش فعالیت های جهادی شگفت انگیز:
از125فرهنگی جهادی وبسیجی تجلیل شد/امروزجهان،گفتمان انقلاب رابافرهنگ جهادی وتفکربسیجی می شناسد

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: از 125 فرهنگی جهادی و بسیجی که درتابستان و مهرماه سال جاری در 16 روستاو 48 کلاس شهرک های اقماری مرکز استان مشغول جهاد آموزشی بودند، تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمدعلی واقعی، عصر امروز، یک شنبه ،هفتم آذرماه، در همایش فعالیت های جهادی شگفت انگیز که در سالن قلم چی برگزار شد، اظهار کرد: بسیجیان یادگاران ارزشمند دفاع مقدس و یاران باوفای شهدا هستند.

وی، با بیان این مطلب که معلم تبلور روحیه جهادی و تبیین کننده تفکر بسیجی در جامعه است، تصریح کرد: فرهنگیان غیور خراسان جنوبی، این افسران سپاه پیشرفت، در میادین مبارزه با جهل و کرونا مردانه و مظلومانه مبارزه می کنند تا به خوبی از حریم فکر، اندیشه و سلامت جسم و روان دانش آموزان و آینده سازان انقلاب در خطه قهستان زمین حراست نمایند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی مهمترین رسالت فرهنگیان را تربیت انسان های وارسته و برخوردار از روحیه جهادی در مسیر توسعه و آبادانی ایران اسلامی و صادر کننده گفتمان انقلاب و اسلام ناب دانست و اذعان کرد: امروز جهان، گفتمان انقلاب را با فرهنگ جهادی و تفکر بسیجی می شناسد.

به گفته واقعی، معلمان جهادگران عرصه علم و ایمان و مدرسان مکتب عشق و ایثار در قاموس سند تحول بنیادین؛ بر مبنای اسلام ناب و فرهنگ اصیل ایرانی هستند.

به اشتراک بگذارید :