23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ ۰۹:۱۹:۱۷
کد مطلب:  1785335
انتخاب دانش آموز روشندل، به عنوان نماینده ایران در «هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام»

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از حضور «زهرا خلیلی» دانش آموز روشندل و حافظ قرآن کریم، به عنوان یکی از 4 نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام، خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سید مجتبی هاشمی گفت: زهرا خلیلی که به شایستگی یکی از افتخارات قرآنی شهرستان‌های استان تهران است در این دوره از مسابقات در رشته حفظ قرآن کریم دختران، نماینده کشور عزیزمان است.

وی گفت: در این دوره که فرآیند انتخاب آن از میان  نفرات برتر مسابقات دانش آموزی مرحله کشوری  سالهای 98 و 99  انجام شده است، «امیرعلی یادگاری» از شهر تهران در رشته قرائت پسران، «محمدرضا جعفر پور» از استان گیلان در رشته حفظ کل پسران  و «مریم سبزه‌زاری» از استان خوزستان در رشته قرائت دختران  و «زهرا خلیلی» دانش آموز روشندل از شهرستان‌های استان تهران در رشته حفظ، به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران انتخاب شدند.

وی گفت: هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام که همزمان با مسابقات بزرگسالان برگزار می‌شود، همچون دو دوره گذشته به میزبانی شهرستان‌های استان تهران در اسفند ماه 1400 برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :