14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ ۱۳:۲۸:۱۷
کد مطلب:  1786075
رشد220درصدی رتبه های برتردانش آموزان استان،درجشنواره علمی پژوهشی

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی از رشد220درصدی رتبه های برتر دانش آموزان استان، در دومین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش سراهای کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، رضا یکه خانی، ظهر امروز با بیان این خبر اظهار کرد: این جشنواره، باحضور  18 هزارو 896 دانش آموز استان در 10 محور و 63 گرایش برگزار شد.

وی با اشاره به مشارکت 4/16 درصدی دانش آموزان دخترو پسر استان در این دوره از مسابقات، عنوان کرد: مرحله منطقه ای  و استانیدومین دوره جشنواره علمی پژوهشی پژوهش سراهای کشور در اردیبهشت ماه و تیرماه سال جاری برگزارشد و منتخبین استان به مرحله کشوری مشخص شدند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان این که مرحله کشوری این جشنواره در شهریور ماه برگزار شد، اذعان کرد:  بهارستان علم و ادب با کسب 16 رتبه برتر، پیشرفتی 220 درصدی از این منظر نسبت به سال گذشته داشت.

به گفته یکه خانی این اتفاق با سخت کوشی و برنامه ریزی همه عزیزان خصوصا مدیران محترم پژوهش سراها میسر شده، لکن حفظ و ادامه روند آن بسیار مهم می باشد و در این راه ضروری است تا نگاهی ویژه به پژوهش سراها صورت پذیرد.

به اشتراک بگذارید :