14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ ۱۵:۰۰:۵۴
کد مطلب:  1786413
اهدای اعضای بدن دانش آموز بافتی به بیماران نیازمند

اعضای بدن یاسمن کهوری زاده دانش آموز پایه ششم دبستان بنت الهدی شهرستان بافت با رضایت خانواده اش به چند بیمار نیازمند پیوند، اهدا شد و به آنها حیاتی دوباره بخشید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، یاسمن کهوری زاده دانش آموز پایه ششم دبستان بنت الهدی بافت که به دلیل مرگ مغزی چند روزی را در کما به سر می برد، متاسفانه پس از تلاش ناکام پزشکان، روز چهارشنبه سوم آذرماه 1400در بیمارستان افضلی پور کرمان دار فانی را وداع و دردی جانکاه بر دلها نشاند.

خانواده یاسمن کهوری زاده با اهدای اعضای بدن فرزند عزیزشان به بیماران نیازمند، جانی تازه به زندگی چند انسان دیگر بخشیدند.

پیکر این دانش آموز عزیز، پس از اتمام مراحل اهدای عضو به بیماران نیازمند، روز پنجشنبه چهارم آذر ماه جاری برای همیشه در بهشت زهرای بافت، آرامگاه ابدی خود در خاک آرمید.

اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، درگذشت این دانش آموز عزیز را که عمر کوتاه خود را در طلب علم و دانش سپری کرد و هم اکنون در جوار رحمت واسعه حق تعالی به آرامش رسیده و از دریای بیکران فیوضات الهی بهره‌مند است، به خانواده محترم وی و جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان به ویژه مردم شریف شهرستان بافت تسلیت گفته و از درگاه خداوند منان رحمت واسعه و علو درجات برای آن مرحومه مغفوره و صبر جمیل و اجر جزیل برای خانواده محترم وی و سایر بازماندگان خواستار است.

به اشتراک بگذارید :