18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ ۱۹:۳۹:۲۳
کد مطلب:  1786589
نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان استان قزوین خبر داد:
تمدید مهلت ثبت‌ کد بورسی برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان تا ٢٠ آذر ماه

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ رحیم سرکار نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان استان در نشست روابط عمومی مناطق و نواحی آموزش و پرورش گفت: در سال جدید فرهنگیان عضو صندوق با توجه به سال عضویت و حق السهم پرداختی، بین سه الی ۱۸ میلیون تومان سود از صندوق دریافت کرده اند.

وی افزود: بیشترین سهم را کسانی دریافت کرده اند که عضو ۵ درصدی صندوق بودند.

سرکار گفت: البته این پول مستقیم به فرهنگیان شاغل عضو پرداخت نشده بلکه در حساب کاربری آن ها بارگزاری شده که موقع بازنشستگی تمام سودها و پرداختی ها یکجا ظرف مدت دو الی سه ماه پرداخت خواهد شد.

نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان استان اظهار امیدواری کرد: در سال مالی جدید، رقم سود پرداختی از سه هزار و چهارصد میلیارد تومان به ۶هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کند و فرهنگیان از سود بیشتری بهره ببرند.

وی ادامه داد: هم اکنون در مرحله ثبت نام کد بورسی  تمام فرهنگیانی هستیم که تاکنون عضو صندوق بوده اند تا بتوانیم قدر السهم هر کدام از فرهنگیان را از شرکت ها و ابنیه شرکت از طریق بورس در اختیار آن ها قرار دهیم.

سرکار افزود: پرداخت حق السهم بورسی هیچ هزینه ای برای فرهنگیان نخواهد داشت و ریالی از حساب مالی آن ها در نزد صندوق کم نخواهد کرد.

وی از همه بازنشستگان بعد از مهرماه خواست برای کسب اطلاعات حساب خود و مشخص کردن وضعیت ماندگاری یا خروج از صندوق حتما به دفتر صندوق واقع در خیابان فردوسی مراجعه نمایند.

نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان استان خاطر نشان کرد: ضروری است اطلاع رسانی مطلوب از روند اجرای برنامه ها و خدمات صندوق ذخیره فرهنگیان، در مناطق و نواحی استان صورت پذیرد.

به اشتراک بگذارید :