23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ ۰۸:۰۴:۳۴
کد مطلب:  1787045
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
جامعه تاب آور در گرو در کنار هم بودن همه اعضای جامعه است

در مانور سراسری زلزله و ایمنی در ملارد ، بهروز هاشمی، معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران، شهر موفق را در گرو در کنار هم بودن و انجام کار گروهی دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به نقل از ملارد، بهروز هاشمی، معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران، در مانور سراسری زلزله و ایمنی در ملارد، با بیان این موضوع که شهر موفق در گرو در کنار هم بودن و انجام کار گروهی است گفت: هدف این مانور، ایجاد جامعه تاب‌آور است، جامعه‌ای که در شرایط بحرانی بتواند از خود مراقبت کند و این موضوع با همکاری و انجام کار گروهی محقق می شود.

وی خاطرنشان کرد: یادگیری مطالب اجتماعی و زندگی، همراهی و همدلی در سختی‌ها و مشکلات جزو اهداف سند تحول بنیادین است و با حضور دانش‌آموزان در این مانور سراسری زلزله، این هدف مهم، تمرین دوباره شد.

هاشمی همچنین آسیب های آموزش مجازی را به صورت آشکار و نهان تقسیم بندی کرد و اذعان داشت : عدم ارتباط دوسویه در آموزش مسائل مختلف و افت تحصیلی در  دانش‌آموزان را رقم زد که ازجمله آسیب های آموزش مجازی بود اما یکی از آسیب های نهان، نبودن در کنار هم و عدم تمرین انجام کار گروهی است.

این مقام مسئول افزود: اکنون این شرایط فراهم شده تا در کنار هم و به صورت عملی و حضوری دانش‌آموزان در کنار هم درس بخوانند و مطالب کاربردی و اجتماعی زیادی را یاد بگیرند.

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران در پایان از همراهی و همکاری همه نهادهای فعال در این مانور قدردانی کرد.

به اشتراک بگذارید :