23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ ۰۹:۲۵:۰۰
کد مطلب:  1787427
برگزیدگان مرحله استانی محورهای پژوهشی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران معرفی شدند

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع و قائم مقام شورای تحقیقات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اعلام نتایج نهایی محورهای پژوهشی و معرفی برگزیدگان این محورها خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، یوسف بهارلو گفت: پس از دریافت شیوه‌نامه‌ی بزرگداشت هفته پژوهش که از سوی دبیرخانه ستاد بزرگداشت هفته پژوهش مستقر در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش در تاریخ 20 مهر 1400 ابلاغ شد؛ جلسه شورای تحقیقات استان تشکیل و شیوه نامه استانی در ۶ محور ویژه فرهنگیان  و ۲ محور ویژه دانش‌آموزان تنظیم و طی بخشنامه‌ای با عنوان ارزیابی فعالیت های پژوهشی در تاریخ 25 مهر 1400 ابلاغ شد.

وی گفت: بلافاصله پس از دریافت مستندات از سوی شورای تحقیقات مناطق ۲۱ گانه استان، تمامی آثار پژوهشی و مستندات واصله  در کارگروه‌های تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفت و مطابق سهمیه در هر محور برگزیدگان نهایی مشخص و به دبیرخانه ستادی معرفی شدند.

بهارلو ضمن تقدیر و آرزوی توفیق برای تمامی فرهنگیان و دانش‌آموزان پژوهشگر و پژوهنده که علیرغم تمامی محدودیت‌ها و چالش‌ها با انگیزه‌ای قوی و پشتکاری مثال زدنی در امر تحقیق و توسعه گام بر می‌دارند، یادآور شد برگزیدگان در هفته پژوهش مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

اسامی برگزیدگان به تفکیک منطقه:

الف) بخش فرهنگیان

پژوهشگر برتر:  مصطفی رجبی از ناحیه یک شهرری.

 فناور برتر: مصیب ابرقویی از اداره کل.

 پایان نامه برتر: حسن هاشمی گل مهر از شهریار

 رساله برتر: ابراهیم مزاری از ناحیه یک شهرری

معلم پژوهنده برتر :

 نسیم رضازاده تلوکلایی از چهاردانگه طیبه نوحی از دماوند

علی کرمی از ناحیه یک شهر ری

 محسن طاهری رفیق از شهریار

شورای تحقیقات برتر: ناحیه یک شهرری.

 ب) دانش آموزی

پژوهشگر برتر:

 سونیا مولایی

ملیکا اکبری نسب

 آتنا نوروزی از شهریار

فناور برتر:

 آناهیتا کاظمی از پیشوا.

 

به اشتراک بگذارید :