23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ ۱۰:۰۳:۰۱
کد مطلب:  1787497
ابلاغ رهنمود اجرایی دهمین جشنواره تجارب برترتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از ابلاغ رهنمود اجرایی دهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی به مناطق 21 گانه تابعه خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سیدمجتبی هاشمی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اعلام این خبر افزود: دستیابی به تجربه‌های زیسته و اندوخته‌های تربیتی تمامی همکاران آموزشگاه‌ها، ادارات و مراکز آموزشی و پرورشی از اهداف این جشنواره می‌باشد تا با الگو سازی تجربه‌های موفق، کیفیت خدمات تربیتی، مشاوره‌ای و پیشگیرانه به دانش‌آموزان، ارتقا یابد.

وی گفت: این جشنواره در ۴ بخش تربیتی، مشاوره، مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و تجربه های ماندگار اجرا می‌شود که بخش تجربه‌های ماندگار، معرفی تجربه‌های افراد پیشکسوت و تجربه‌های تأثیرگذار افرادی است که می‌توانند الگوی فکری و عملی برای سایرین فراهم نمایند و برای اولین بار در سال تحصیلی جاری به این جشنواره افزوده شده است.

هاشمی در ادامه با اشاره به کسب رتبه‌های درخشان کشوری همکاران درسال گذشته و همچنین کسب رتبه اول کشوری توسط شهرستان‌های استان تهران در ارزیابی عملکرد استان‌های سراسر کشور توسط وزارت متبوع، خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان به پژوهش تربیتی با رعایت اصول تجربه‌نگاری، حیطه‌ها و محورهای ارائه تجربه بتوانند در راستای عملیاتی نمودن راهکارهای سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش، بیش از سال گذشته موفق بوده و ذخیره هایی ارزشمند از تجارب همکاران در سطح استان گردآوری شود.

شایان ذکر است جشنواره مذکور در سه مرحله منطقه‌ای، استانی و کشوری برگزار می گردد که مهلت ارسال آثار به دبیرخانه منطقه‌ای تا 30 دی ماه سال جاری بوده و دبیرخانه کشوری این جشنواره در استان گیلان مستقر است.

 

به اشتراک بگذارید :