18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ ۱۱:۵۳:۵۸
کد مطلب:  1787803
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل شهرستان‌های استان تهران :
توجه به سلامت دانش آموزان در پساکرونا اهمیت ویژه ای دارد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل شهرستان‌های استان تهران، ارتقاء جایگاه تربیت‌بدنی، از لحاظ نیروی‌انسانی، فضاها و اماکن ورزشی و برنامه‌ریزی برای مدال آوران را از اولویت های مسئولین دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک بهارستان ،  الهه حسن‌پور معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در حاشیه مراسم تجلیل از افتخارآفرینان تربیت‌بدنی آموزش و پرورش بهارستان یک، گفت: شهرستان بهارستان از انگیزه ورزشی خوبی در میان دانش‌آموزان، برخوردار است.

وی ادامه داد: ارتقاء جایگاه تربیت‌بدنی، از لحاظ نیروی‌انسانی، فضاها و اماکن ورزشی و برنامه‌ریزی برای مدال آوران از اولویت های مسئولین است و این بسیار خوشحال‌کننده است که همگان در تلاش هستیم تا بتوانیم جایگاه تربیت‌بدنی را بالا ببریم.

حسن‌پور در شورای تربیت‌بدنی این ناحیه، ضمن اشاره به اهمیت پرداختن ویژه به تربیت بدنی دانش آموزان در پساکرونا، عنوان کرد: پس از واکسیناسیون کامل فرهنگیان و دانش‌آموزان و بازگشایی حضوری کامل تمام مدارس، نیاز است تا برای سالن‌های ورزشی منطقه چاره بیندیشیم و آن‌ها را تأمین و بازسازی کنیم تا دانش‌آموزان بتوانند با خیالی آسوده، به ورزش‌های مختلف بپردازند و افتخارآفرین شوند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، افزود: به امید خدا با برنامه‌ریزی‌ها و تصمیماتی که امروز در شورای تربیت‌بدنی و سلامت اتخاذ شد، بتوانیم سرانه ورزش دانش‌آموزی را بالاتر ببریم و شاهد افتخارات بیشتری در سطح این منطقه باشیم.

به اشتراک بگذارید :