14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ ۱۲:۴۷:۴۱
کد مطلب:  1787957
پدردانش آموز شهید«رفتاری»آسمانی شد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با صدور پیامی درگذشت أبوالشهید«کرمعلی رفتاری» را تسلیت و تعزیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در متن پیام محمد علی واقعی آمده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

خانواده محترم شهید دانش آموز محمد رفتاری

سلام علیکم

خبر درگذشت مرحوم «کرمعلی رفتاری» که عمری دردمندانه، غم فراق کبوتر سینه سرخ شهیدش،«محمد رفتاری» را درکام ریخت و با افتخار بر دسته گلی که تقدیم مکتب عاشورای حسینی در دفاعی مقدس نمود صبوری پیش ساخت و ایثارگرانه مدال سرخ فام پدر شهید بودن را به گردن آویخت؛ موجب تأسف و تأثر گردید.

پدران شهدا سرمایه‌های عظیم کشورمان هستند و خالصانه، برای رضایت حضرت حق از عزیزترین سرمایه‌ی خویش به خاطر امنیت، حفظ استقلال و آزادی میهن اسلامی گذشتند.

بی تردید، این پدر عزیز در لحظه لحظه‌های زندگی با برکتش همواره مبلغ و مروج فرهنگ ناب شهیدان بود و حال که روح بلند و ملکوتی اش پس از مدت‌ها فراق به اعلی علیین پر کشید، با دلی آرام و قلبی مطمئن در جوار فرزندان شهیدش هم نشین اولیا و اوصیا می شودودربهشتی که خداوند به آن وعده داده است؛آرامش می یابد.

اما غم هجران و یاد صبوری های این اسوه صبر و ایثار سرشک غم از دیدگان دوستان و آشنایان جاری ساخته، دل دوستان را به درد آورده و جامه عزا برتن ها پوشانده است؛ اینجانب،درگذشت آن فقیدسعیدوأَبُوالشَّهید،مرحوم«کرمعلی رفتاری» را خدمت خانواده محترم، خانواده معزز شاهد،همه بازماندگان، به ویژه جامعه فرهنگیان استان و دارالعباده فردوس تسلیت و تعزیت عرض نموده و از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفرکرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت دارم.

امید که روح بلند آن مرحوم در آستانه ایام فاطمیه، در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار شود.

به اشتراک بگذارید :