21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ ۱۲:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1788863
به منظور بررسی موضوع رفت و آمد دانش آموزان و سرویس دهی به آنان برگزار شد:
جلسه کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش آموزی

با حضور مسئولین ادارات و سازمان های ذیربط، جلسه کارگروه ماده 18 با موضوع بررسی نرخ نهایی سرویس دانش آموزی برگزار گردید.

با بازگشایی مدارس، یکی از دغدعه های مورد توجه مدیران آموزش و پرورش و مدارس شهرستان، موضوع رفت و آمد و سرویس دانش آموزی می باشد. در همین راستا جلسه کارگروه ماده ۱۸ موضوع بررسی نرخ سرویس حمل و نقل دانش آموزی با حضور مسئولین ادارات ذیربط در دفتر مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید.

بر اساس تصمیم کارگروه، نظر به استهلاک بالای مینی بوس و همچنین همراهی مراقب، افزایش قیمت در این کلاس از خودروهای خدمات رسان 20 درصد و در سواری ها میزان 15 درصد نسبت به سال قبل افزایش قیمت خواهد شد.

علی اسماعیلی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قوچان با اشاره به اهمیت خدمات رسانی مناسب برای دانش آموزان و آسودگی خاطر خانواده از امنیت و سلامت آنان گفت: سرویس های مدارس می بایست دانش آموزان را از درب منزل تحویل گرفته و در بازگشت نیز درب منزل تحویل اولیا دهند. همچنین به منظور رعایت مسائل و پروتکل های بهداشتی، خودروهای سواری بهتر از سلفون برای جداسازی فضای سرنشین ها از یکدیگر استفاده نمایند.

از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه، ثبت اطلاعات شرکت ها و رانندگان در سامانه سپند، استفاده از برچسب سرویس مدارس، تأییدیه صلاحیت عمومی رانندگان بود که می بایست شرکت های طرف قرارداد سرویس دانش آموزی در اسرع وقت اقدام و نتیجه را دبیر کارگروه ماده 18 اطلاع رسانی نمایند.

به اشتراک بگذارید :