23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ۰۹:۳۶:۵۹
کد مطلب:  1789153
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جمع مسئولان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان عنوان کرد:
ضرورت توجه به نظارت همه جانبه بر برنامه های عملکردی/موفقیت در ارتقای شاخص های کیفی مرهون نظارت مستمر است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ضرورت توجه به نظارت همه جانبه بر برنامه های عملکردی در تحقق اهداف، بیان کرد: موفقیت در ارتقای شاخص های کیفی آموزش و پرورش تنها با نظارت مستمر و نظام مند محقق می شود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۱۰ آذرماه ۱۴۰۰ در گردهمایی استانی مسئولان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: زیست بوم کرونایی شرایطی را به وجود آورده است‌ که‌ نیازمند واکنش متفاوت متولیان تعلیم و تربیت در این خصوص است و در این بین توجه به مقوله نظارت مستمر و نظام مند یکی از مهمترین راهبردهای نظام آموزش و پرورش در حوزه کیفیت بخشی به حوزه های مختلف عملکردی است.


وی در ادامه با اشاره به توفیقات آموزش و پرورش خوزستان؛ توضیح داد: کسب رتبه اول کشوری در شاخص جذب مشارکت های خیرین مدرسه ساز، جذب بیشترین سهمیه استخدامی در حوزه نیروی انسانی، کسب رتبه اول کشوری در شاخص رشد کمی و کیفی فحک یا توسعه مهارت های فنی حرفه ای و کاردانش و پوشش حداکثری تحصیلی از جمله مهم‌ترین موفقیت های مجموعه تعلیم و تربیت استان در این مدت بوده است.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: همکاران فرهنگی در زیست بوم کرونا با خلاقیت محوری و ابتکار خود طلایه دار عرصه نهضت آموزش مجازی و استمرار فعالیت های آموزشی بودند که امری شایسته تقدیر و تشکر است.


مودت در پایان یادآور شد: شرایط کرونایی زمینه بروز مشکلات و آسیب های اجتماعی را فراهم آورده است و به نوعی تاب آوری دانش آموزان را تحت تاثیر قرار داده است که بر همین اساس آموزش و پرورش با اجرای بالغ بر ۱۸ طرح از جمله طرح یاریگران زندگی به دنبال مداخله در این حوزه است تا با اقدامات گسترده تاب آوری اجتماعی دانش آموزان ارتقا پیدا کند.

به اشتراک بگذارید :