18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ۱۱:۰۴:۱۰
کد مطلب:  1789395
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
فرهنگیان کرمانشاهی در پنجمین جشنواره "نوآوری در فرآیند آموزش و یادگیری" موفق به کسب رتبه اول کشور شدند 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: همکاران کرمانشاهی در پنجمین جشنواره نوآوری در فرایند آموزش و یادگیری موفق به کسب رتبه اول کشور شدند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط ‌عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه به نقل از معاونت آموزش متوسطه علی مرادی گفت: در مرحله استانی پنجمین دوره جشنواره نوآوری در فرایند آموزش و یادگیری متوسطه اول آثار دریافت‌شده از تیم‌های شرکت کننده در جشنواره مذکور توسط اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی و بررسی محتوای استان مورد بررسی و داوری قرار گرفتند که در نهایت سه تیم در سه محور انتخابی جشنواره به مرحله کشوری معرفی شدند.

وی افزود: مرحله کشوری این جشنواره با مشارکت 189 تیم از 32 استان کشور در خراسان رضوی برگزار شد که نهایتا 69 تیم در سه محور یاد شده به مرحله نهایی راه یافتند. این آثار در روز دوشنبه 01/09/1400 با ارتباط زنده و غیرحضوری مورد بررسی هیئت داوران کشوری قرار گرفت که خوشبختانه دو تیم منتخب استانی راه یافته به مرحله نهایی، در محورهای انتخابی جشنواره، موفق به "کسب رتبه اول کشوری" شدند.

گفتنی است؛ تیم سه نفره زبان انگلیسی که در محور مشارکت اولیا شرکت کرده بود ضمن کسب رتبه اول مفتخر به کسب تیم خلاق توسط هیئت داوران جشنواره گردید.

مرادی ضمن تبریک به جامعه فرهنگیان استان به نقش خطیر معلمان در پرورش توانایی و استعدادهای دانش آموزان اشاره کرد و افزود: معلمان به عنوان کنش‌گران اصلی نظام آموزشی، با موقعیت های پیچیده و دشواری مواجه هستند که نیازمند تفکر خلاق و حل مسئله است.

این مقام مسئول ادامه داد: جشنواره نوآوری در روش های تدریس فرصت مناسبی را فراهم ساخته که همکاران بتوانند به خلق نوآوری های جدید و اثر بخش در محیط های یادگیری مبادرت ورزند.

اسامی برگزیدگان کشوری استان کرمانشاه به شرح ذیل است؛

محور نوآوری در روش مشارکت اولیای دانش‌آموزان در فرایند یادگیری مجازی

الهام میری آذر سهراب بیگ سمیه زهرایی ناحیه سه

محور نوآوری در سنجش تکوینی با تأکید بر سنجش عملکردی در تدریس مجازی

طاهره یگانه صالح پور-ناحیه دو    آقای کریم عظیمی - جوانرود                    

به اشتراک بگذارید :